Piły taśmowe i przecinarki Amada - oficjalny dystrybutor

Prezentujemy wybrane przecinarki znajdujące się w naszej ofercie. Zapraszamy do zapoznania się z zamieszczonym na naszej stronie internetowej szczegółowym spisem maszyn i pił taśmowych (wraz ze specyfikacją). Zachęcamy również do wypełnienia formularza, który umożliwi nam przygotowanie dla Państwa szczegółowej propozycji cenowej.

(Kliknij w zdjęcie przecinarki, by otworzyć jej kartę katalogową)

Uniwersalna, w pełni automatyczna przecinarka taśmowa przeznaczona do cięcia metalu. Umożliwia cięcie zarówno pojedynczo jak i w pakietach, detali o dowolnych kształtach takich jak płaskowniki, pręty, kształtowniki, rury i profile zamknięte w zakresie do 300 mm.

W pełni automatyczna przecinarka tarczowa CMB-230 CNC, która zapewnia największą wydajność cięcia przy zachowaniu największej dokładności wymiarowej. Dzięki zastosowaniu piły tarczowej o szerokości 3,8 mm, kierunkowych ostrzy z węglików spiekanych i dzięki systemowi rozpylania chłodziwa w postaci mgły, uzyskuje się najbardziej gładką powierzchnię cięcia.

Kolumnowa przecinarka taśmowa do metalu, umożliwiająca wydajne cięcie materiałów pełnych, w tym trudnoskrawalnych stali oraz profili. Zaawansowany system podwójnych docisków górnych(opcja) umożliwia cięcie pakietów.