Amada

Piły taśmowe i przecinarki - oficjalny dystrybutor marki Amada

Prezentujemy wybrane przecinarki znajdujące się w naszej ofercie. Zapraszamy do zapoznania się z zamieszczonym na naszej stronie internetowej szczegółowym spisem maszyn i pił taśmowych (wraz ze specyfikacją). Zachęcamy również do wypełnienia formularza, który umożliwi nam przygotowanie dla Państwa szczegółowej propozycji cenowej.

(Kliknij w zdjęcie przecinarki, by otworzyć jej kartę katalogową)

Uniwersalna, w pełni automatyczna przecinarka taśmowa przeznaczona do cięcia metalu. Umożliwia cięcie zarówno pojedynczo jak i w pakietach, detali o dowolnych kształtach takich jak płaskowniki, pręty, kształtowniki, rury i profile zamknięte w zakresie do 300 mm.

W pełni automatyczna przecinarka tarczowa CMB-230 CNC, która zapewnia największą wydajność cięcia przy zachowaniu największej dokładności wymiarowej. Dzięki zastosowaniu piły tarczowej o szerokości 3,8 mm, kierunkowych ostrzy z węglików spiekanych i dzięki systemowi rozpylania chłodziwa w postaci mgły, uzyskuje się najbardziej gładką powierzchnię cięcia.

Uniwersalna automatyczna przecinarka taśmowa Amada HA 250
Automatyczna przecinarka tarczowa Amada CMB 230 CNC

Kolumnowa przecinarka taśmowa do metalu, umożliwiająca wydajne cięcie materiałów pełnych, w tym trudnoskrawalnych stali oraz profili. Zaawansowany system podwójnych docisków górnych(opcja) umożliwia cięcie pakietów.

Automatyczna przecinarka kolumnowa Amada Dynasaw 530
Zamów ofertę na przecinarkę taśmową
Zamów ofertę na przecinarkę taśmową
Zamów ofertę na przecinarkę taśmową
Zobacz pełną ofertę przecinarek Amada
Zobacz pełną ofertę przecinarek Amada