Scroll Top

Sword live

trójkąty

o firmie

trójkąty
1987 ZAŁOŻENIE FIRMY
trójkąty

Założona w 1987 r. i prowadzona do dziś przez dr Romana Wójcika firma była prekursorem cięcia piłami taśmowymi, wprowadzając i rozpowszechniając w Polsce nieznaną wcześniej technologię. Na przestrzeni lat SWORD uzyskał dominującą pozycję na rynku polskim i środkowoeuropejskim.

70 OSOBOWA drużyna
trójkąty

Naszą wartością są pracownicy. Zorganizowani, zmotywowani i kompetentni. Dobre warunki pracy ograniczają do minimum rotację kadr, zapewniając Państwu dostęp do doświadczonych doradców z 10- a nawet 20-letnim stażem.

JAKOŚĆ NA KAŻDYM CENTYMETRZE
trójkąty

Działamy w zgodzie ze standardami ISO 9001:2015. Jesteśmy pewni naszej jakości, dlatego piły SWORD-MASTER objęte zostały bezwarunkową gwarancją satysfakcji, w ramach której mogą Państwo zwrócić piły niespełniające oczekiwań przez 180 dni od zakupu.

700.000 szt pił taśmowych rocznie
trójkąty

W naszej branży jesteśmy jedną z największych firm w Europie. Ilość produktów i operacji na dobę wymaga nie tylko nowoczesnego sprzętu, ale także dobrego wyszkolenia, doświadczenia oraz skrojonego na miarę systemu informatycznego, który umożliwia realizację większości dostaw w 24h.

NASZA AMBICJA
trójkąty

Budujemy najlepszą firmę piłową w Polsce. Staramy się, aby było to widać w naszych wszystkich działaniach. W uczciwości, profesjonalizmie i efektywności dla klientów, w narzędziach pracy, w zaangażowaniu, motywacji i godnym wynagrodzeniu pracowników.

Skontaktuj się z nami

Jerzego Waszyngtona 7
81-342 Gdynia