Nasza firma

SWORD Sp. z o.o. Sp. k.

SWORD jest firmą specjalistyczną, która od 1989 roku zajmuje się dostawami pił i przecinarek taśmowych oraz płynów chłodząco-smarujących i akcesoriów wspomagających cięcie. Od 1995 roku SWORD eksportuje piły i przecinarki taśmowe do Rosji i na Ukrainę. W 2001 roku SWORD przeniósł się z Gdańska do nowej siedziby w Gdyni.

Nowoczesne Centrum Zgrzewania

SWORD posiada największe w Polsce, nowocześnie wyposażone Centrum Zgrzewania. Zespół doświadczonych
pracowników posiada fachową wiedzę i kwalifikacje, które zapewniają wykonywanie zgrzewów na niezmiennie
najwyższym poziomie jakościowym.
piły taśmowe SWORD-MASTER
Najwyższa jakość produktów

Dostarczane przez SWORD piły taśmowe wytwarzane są w oparciu o procedurę ISO 9001. Gwarantem najwyższej jakości jest marka producentów. SWORD od 2002 roku posiada własną linię specjalnie wyselekcjonowanych produktów sprzedawanych pod marką SWORD-MASTER, które wytwarzane są przez producentów o światowej renomie i dostarczane do SWORD w celu dalszej dystrybucji pod jego marką.
W celu zapewnienia stale najwyższego poziomu produktów SWORD współpracuje z Politechniką Gdańską,
gdzie badana jest każda partia pił taśmowych w zakresie twardości: ostrza, korpusu i grzbietu oraz rozwiedzenia, a także kątów natarcia.

Doradztwo techniczne

Wysoko wykwalifikowana kadra służy fachową pomocą w doborze właściwych produktów i optymalizacji parametrów skrawania. Zapewnia szkolenie operatorów maszyn oraz pomoc techniczną.

Sprawna logistyka

SWORD realizuje zamówienia w ciągu 24 godzin. Produkty dostarczane są szybko i punktualnie
w dowolne miejsce w Polsce.
piły taśmowe SWORD-MASTER