FMB

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem przecinarek FMB

Poniżej prezentujemy wybrane przecinarki z naszej oferty. W celu otrzymania oferty na wybraną maszynę zachęcamy do wypełnienia formularza.

(Kliknij w zdjęcie przecinarki, by otworzyć jej kartę katalogową)

Wysokiej klasy przecinarka ręczna, która umożliwia dokładne cięcie profili i materiałów pełnych (w tym pod kątem do 60 stopni). Dzięki mocnej przekładni mechanicznej zębatej, maszyna oferuje dużą wydajność cięcia, dodatkowo doskonałe prowadzenie taśmy zapewnia wysoką żywotność pił.

Ta przecinarka półautomatyczna, dzięki hydraulicznie wymuszonemu posuwowi, umożliwia wydajne cięcie materiałów trudnoskrawalnych. System automatycznego podnoszenia głowicy po przecięciu materiału zapewnia szybkość i wygodę operacji, zaś zastosowane w maszynie prowadnice taśmy z dużymi płytkami widiowymi znacznie zmniejszają koszty eksploatacji.

Ręczna przecinarka taśmowa FMB PHOENIX+G
Półautomatyczna przecinarka taśmowa FMB CENTAURO

W pełni automatyczna przecinarka przeznaczona do seryjnej produkcji, która jest w stanie zapewnić wysoką powtarzalność produkcji. Wyposażona w ergonomiczny panel kontrolny, który umożliwia łatwe i szybkie programowanie. Jest to mocne urządzenie, zaprojektowane do pracy w trybie ciągłym, cenione przez naszych klientów od ponad 15 lat.

Automatyczna przecinarka taśmowa FMB JUPITER+VHZ
Zamów ofertę na przecinarkę taśmową
Zamów ofertę na przecinarkę taśmową
Zamów ofertę na przecinarkę taśmową