SWORD Sp. z o.o. Sp. k.

jest jednym z największych w Europie producentów i dystrybutorów pił taśmowych. Piły taśmowe SWORD-MASTER dostarczane są do około 6000 klientów w Polsce i do ponad 20 krajów w Europie, Azji i Afryce.

Jakość naszych produktów osiągana jest dzięki rozbudowanej strukturze technicznej oraz ponad 30-letniemu doświadczeniu. Surowce używane przez Sword, jak i gotowe piły, poddawane są przed każdą dostawą szczegółowym badaniom technicznym.

Gwarancja

Oferujemy naszym klientom bezwarunkową gwarancje satysfakcji z pił taśmowych SWORD-MASTER.

Okres gwarancji

Będąc pewni jakości oraz wysokiej użyteczności naszych pił gwarantujemy, w terminie 180 dni od daty zakupu, pełną satysfakcję z ich użytkowania lub bezwarunkowy zwrot pieniędzy bądź wymianę na inny typ piły, znajdujący u naszego klienta bardziej efektywne zastosowanie.

Cel gwarancji

Czas pandemii SARS-CoV-2 powoduje wzrost niepewności w otoczeniu biznesowym każdego przedsiębiorstwa. Celem naszej gwarancji jest całkowite wyeliminowanie tej niepewności oraz jakiegokolwiek ryzyka ekonomicznego i technicznego związanego z zakupem pił taśmowych SWORD-MASTER.

Jesteśmy przekonani, że przedstawianą gwarancją eliminujemy to ryzyko w zakresie zakupu pił taśmowych, jednocześnie przyczyniając się, choć w drobnej skali, do pokonywania skutków kryzysu wywołanego pandemią.

Dokumenty:

Regulamin
Formularz